BLOG

Web Tasarımın Pazarlamadaki Önemi

Web sitenizin en önemli amaçlarından birisi kuşkusuz reklamınızı kesintisiz bir şekilde yapmasıdır. Bu sayede satışını yaptığınız ürünlerin tanıtımı daha da kolaylaşacak, şirketinizin ismi büyük bir marka olmaya hızla devam edecektir...

DEVAM ET

Neden E-Ticaret ?

E-Ticaret , özellikle 1995 yılından sonra internet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramı elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret olarak adlandırılır. Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.

DEVAM ET

Günümüzde Seo’nun Önemi

Arama motorlarını optimize etmeye yarayan çalışmaların bütünü olan SEO, günümüzde büyük önem taşıyor. SEO'nun önemi için internette var olmak isteyen web sitelerinin temelidir demek yanlış bir ifade olmaz

DEVAM ET

Web Tasarım

Günümüzün vazgeçilmezlerinde olan web sitesi en hızlı iletişim yollarından biridir. Tüm dünyadaki bigiye en kısa yoldan ulaşmamızı sağlar. Web tasarım ise web sitesinin görsel ve kodsal kısımlarının oluşturulması işidir.

DEVAM ET

Responsive Tasarım Nedir?

Responsive web tasarım, duyarlı, uyumlu web tasarım anlamına da gelir. Son yıllarda adını sıkça duyduğumuz bu web tasarım şekli ilk olarak 2010 yılında ortaya çıktı ve son bir kaç yıldır dünyada ve ülkemizde popüler oldu.

DEVAM ET

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ; kullanıcıların kendilerini ifade ettikleri ve diğer kullanıcılar ile bağlantıda kaldığı bir sanal medyadır. Sosyal medya pazarlaması ise; bu yeni medyada tüketicinin interaktif katılımına dayalı olan yeni bir pazarlama anlayışıdır.

DEVAM ET

Web Tasarım Seo İlişkisi

SEO işlemleri bir web sitesine daha çok ziyaretçi kazandıran tekniklerdir. Ancak çoğu sitede web tasarım çalışmalarından sonra seo çalışmalarına başlanır. Web tasarım seo ilişkisi aslında web tasarım çalışmasının başlangıcında başlar.

DEVAM ET

Markalar Neden Sosyal Medyada Olmalıdır ?

Akıllı telefonlar hayatımıza girmeleri ile birlikte, gündelik alışkanlıklarımız arasında olmazsa olmaz bir yere sahip oldukları artık tartışmasız bir gerçek. Öyle ki, özellikle çeşitli web siteleri, uygulama ve oyunlara üyelik için sosyal medya hesaplarının da kullanılabiliyor olduğunu göz önüne alırsak, hakikaten de internet kullanıcılarının hemen hepsinin sosyal medya platformlarında olduğunu hiç abartısız söyleyebiliriz.

DEVAM ET

GRAFİK TASARIM ?

Grafik tasarım, görsel bir iletişim biçimidir. İlk amacı; bir mesaj kaygısı taşımak , bir ürün ya da hizmeti sunmaktır. Bu işlevi de yerine getirmek için metinlerin ve görsellerin bir araya toplanarak seçilebilecek ve göze hoş gelecek bir biçimde organize edilmesidir. Birçok çeşitli ortamda uygulama alanı vardır bunlar; baskı, ekran, hareketli film, animasyon, iç mimari gibi ortamlarda grafik tasarım hayat bulur.

DEVAM ET

ZG nin yeteneklerinden yararlanmak ister misiniz ?


İLETİŞİME GEÇ